C
R
A
M
N
A
R
I
اخبار

بازدید رئیس و متخصصین یونی مارک جهانی از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا

همزمان با برگزاری نشست ایفلا ۲۰۱۸ و حضور اعضای کمیته یونی مارک در تهران، رئیس و دوتن از متخصصین یونی مارک جهانی و برخی اعضای برجسته کمیته‌ی مدکور ضمن

ایران میزبان نخستین "نشست گروه کاربران یونی مارک منطقه خاورمیانه"

عضو هیئت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در بیست و هشتمین نشست سالانه کمیته دائمی یونی مارک (پی.یو.سی) که در 22-23 مارس در رم برگزار شد، شرکت کرد.

بیست و دومین جلسه طرح توسعه مارک ایران، با حضور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد

بیست و دومین جلسه طرح «توسعه مارک ایران» سه شنبه سوم مرداد 1396، با حضور اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

تاریخ نگاری وب سایت جامع مارک ایران

این وب سایت نتیجه به ثمر رسیدن طرح پژوهشی مصوبه شورای عالی پژوهش 21/12/95 با عنوان "تحليل و پياده سازي وب گاه جامع مارك ايران" است

بازدید رئیس و متخصصین یونی مارک جهانی از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا

تاریخ خبر : ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
همزمان با برگزاری نشست ایفلا ۲۰۱۸ و حضور اعضای کمیته یونی مارک در تهران، رئیس و دوتن از متخصصین یونی مارک جهانی و برخی اعضای برجسته کمیته‌ی مدکور ضمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا ؛ صبح روز شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ و همزمان با برگزاری کنگره ایفلا ۲۰۱۸ ، هیاتی عالی رتبه از اعضای دائمی کمیته یونی مارک ضمن حضور در دانشگاه الزهرا و بازدید از کتابخانه مرگزی این دانشگاه، به بررسی امکانات این دانشگاه و همچنین بررسی تحولات Unimarcو Mrciran پرداختند.
در این بازدید که به میزبانی کتابخانه مرکزی، روابط بین الملل الزهرا برگزار شد ، گوردانا مازیک (رئیس کمیته یونی‌مارک) ، اولگا لوبینسکایا (عضو دائمی یونی‌مارک) و دکتر آلس بونجاک (عضو بخش دانش اطلاعات و فناوری ارتباطات دانشگاه ماریبور) حضور داشتند.
در ابتدا مدعوین نشستی در دفتر رئیس کتابخانه با حضور آقای دکتر رضایی شریف آبادی، رئیس مرکز ارزیابی و پایش دانشگاه و عضو هیات علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی ، خانم دکتر نوربخش، رئیس کتابخانه مرکزی و خانم دکتر حناچی، مدیر امور بین الملل دانشگاه الزهرا برگزار کردند . دکتر آلس بونجاک ضمن تحسین ساختمان و امکانات کتابخانه دانشگاه الزهرا و وضعیت کیفی این کتابخانه، از چگونگی روش جستجو و ثبت پایان نامه دانشجویان در این کتابخانه سوالاتی را طرح نمودند که توسط رئیس و کتابداران کتابخانه به ایشان پاسخ داده شد.
سپس خانم اولگا لوبینسکایا درباره یونی‌مارک ، کارکرد آن و همچنین جایگاه مارک ایران در میان مارک های مختلف و نیز نظام یکپارچه و دسترسی به منابع مارک های مختلف به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

پس از این نشست که ۲۰ دقیقه به طول انجامید هیات میهمان از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی بازدید نمودند.